Menu

Battlefield 3

Kategoria: FPS Platformy: ps3,xbox 360,pc Producent: EA DICE Wydawca: Electronic Arts Dystrybutor PL: EA Polska Premiera: jesień 2011

Premiera \ Gry

Premiera gry

Światowa premiera Battlfield 3 będzie miała miejsce 25 października 2011 roku. Natomiast premiera w Polsce odbędzie się 2 dni później czyli 27 października. Już teraz można składać zamówienia na wersje limitowane gry jak i wersje standardowe, a grę dostaniemy już w dniu premiery.
W skład edycji limitowanej gry ma wejść dodatek Powrót do Karkand, pakiet dodatkowego uzbrojenie specjalnego oraz 10 unikalnych wirtualnych nieśmiertelników. Edycje limitowaną będzie można zamówić też w takich sklepach jak Mediamarkt, Empik czy Saturn.

 

Studio DICE zajmujące się od lat tworzeniem produkcji z serii Battlefield przygotowało kolejną niespodziankę dla osób zamawiających preorder trzeciej części gry. Wszyscy, którzy zamówią swój egzemplarz Battlefield 3 w przedsprzedaży, otrzymają zupełnie za darmo nie tylko limitowaną edycję z dodatkiem „Powrót do Karkand”, ale także „Pakiet Specjalnego Uzbrojenia”. Oferta obejmuje także osoby, które złożyły już wcześniej zamówienie. W skład wspomnianego pakietu wejdzie:

Karabin maszynowy RKM TYP 88

Strzelba DAO-12

Ulepszenie broni – tłumik płomienia

Specjalna amunicja strzałkowa