Menu

Battlefield 3

Kategoria: FPS Platformy: ps3,xbox 360,pc Producent: EA DICE Wydawca: Electronic Arts Dystrybutor PL: EA Polska Premiera: jesień 2011

 

Akcesoria \ Produkty

Battlefield 3 to jedna z najgorętszych premier tego roku. Specjalizująca się w produkowaniu sprzętu i akcesoriów dla graczy firma Razer, przygotowała dla fanów tytułu Electronic Arts ciekawą serię produktów. W jej skład wchodzą peryferia: myszka, klawiatura i pad oraz akcesoria: podkładka pod mysz, torba, a także futerał dla iPhone’a.

Pierwszym i też najbardziej zaawansowanym sprzętem jest klawiatura Battlefield 3 Razer BlackWidow Ultimate, której układ klawiszy został specjalnie zoptymalizowany do grania. Urządzenie wyposażone zostało w pięciopoziomowe podświetlenie, programowalne klawisze, 5 dodatkowych klawiszy makro i klawisze multimedialne oraz 10 personalizowanych profili. Co ciekawe, po wyborze trybu przeznaczonego do grania, klawisz „Windows” zostaje dezaktywowany. Całości dopełnia wzmocniony przewód zakończony złączem USB. Cena, jaką trzeba zapłacić za tę klawiaturę to 139,99 euro.

Mysz Battlefield 3 Razer Imperator także jest ciekawym urządzeniem. Korzysta ona z Dual Sensor System 4G o rozdzielczości 6400 dpi. Razer wyposażył swojego gryzonia także w pięć personalizowanych bocznych przycisków, siedem niezależnie programowanych przycisków Hyperesponse oraz wewnętrzną pamięć Razer Synapse Onboard Memory. Z racji, że jest przeznaczona dla graczy, producent zadbał o wysoką ergonomiczność i wygodę jej użytkowania, z gumową podkładką pod kciuk na czele. Mysz jest wyprofilowana dla praworęcznych użytkowników. Cena - 79,99 euro.

Ostatnim urządzeniem peryferyjnym wchodzącym w skład serii Razer Battlefield 3 jest specjalna edycja pada do Xboksa - Onza Tournament Edition. Poza logo BF, pad przeszedł też niewielki „re-design”, doszły dwa programowalne przyciski Multi-function, a także 4 podświetlane przyciski Hyperesponse. Dodatkowo, aby zapewnić odpowiednią wygodę, przewód łączący urządzenie z platformą ma aż 5 metrów długości. Cena tego urządzenia została ustalona na 59,99 euro.

Firma Razer przygotowała także sztywną podkładkę pod mysz. Jak zapewnia producent, świetnie sprawdzi się ona zarówno w przypadku myszek laserowych, jak i optycznych. Nieco większe od standardowych rozmiary natomiast, pozwolą na swobodną grę. Za te udogodnienia przyjdzie nam jednak zapłacić aż 39,99 euro.

Pozostają jeszcze dwa elementy nie będące związane jedynie z graniem. Pierwszym z nich jest torba, która może służyć do przewożenia dowolnych rzeczy, lub nawet jako torba na notebooka. Warto też zaznaczyć, że w torbie tej znajdują się specjalne, wodoodporne przegródki. Cena wyniesie natomiast 79,99 euro.

Drugim i ostatnim z całej linii produktem jest silikonowy futerał na iPhone’a. Jak zapewnia Razer, konstrukcja jest bardzo wytrzymała. Koszt takiego futerału to 19,99 euro.

Cała linia produktów Razer Battlefield 3 pojawi się na rynku już pod koniec października bieżącego roku. Premiera samej gry natomiast także planowana jest na ten miesiąc.

"Wszyscy w Razer wyczekujemy premiery
Battlefield 3 i oczywiście będziemy na miejscu, razem z graczami, którzy dali się porwać temu najbardziej hardcore’owemu shooterowi” – powiedział Robert „RazerGuy” Krakoff – „Przybędziemy z naszą kolekcjonerską edycją sprzętu i akcesoriów Battlefield 3, które doskonale uzupełnią doświadczenie płynące z najbardziej oczekiwanego shootera 2011 roku”.