Menu

Battlefield 3

Kategoria: FPS Platformy: ps3,xbox 360,pc Producent: EA DICE Wydawca: Electronic Arts Dystrybutor PL: EA Polska Premiera: jesień 2011

Wiadomości \ Archiwum 1

Battlefield 3 Multiplayer Gameplay Trailer

Battlefield 3 screeny z nowych map

Battlefield 3 nowe screeny

Nowe mapy Battlefield 3 multiplayer Grand Bazaar i Operation Firestorm

DICE chce, aby raportowano oszustów Battlefield 3 Beta

Battlefield 3 beta nie używa żadnych anti-cheat oprogramowania (jak tylko PunkBuster), nie trzeba było długo czekać. Oszustom udało się przygotować kilka hacków do gry.

DICE menedżer Ian Tornay stworzył oficjalny wątek na Battlelog gdzie użytkownicy mogą zgłaszać oszustów, jakich napotykają w Battlefield 3 w wersji beta. DICE będzie się przyglądał wszystkim raportom i karał każdego uznanego winnego oszustwa. Nie wiadomo jadnak, czy tylko zablokuje dostęp do wersji beta, czy też zablokuje całe konto użytkownika. DICE zwrócił także uwagę, że wszystkie ich wysiłki dotyczące dopieszczenia gry i poprawieniu błędów w grze są ukierunkowane do końcowego produktu,  a nie beta.

Battlefield 3 Open Beta welcome

DICE wypuścił nowe Battlefield 3 video, rodzaj powitanie i wprowadzenie do Battlefield 3 w wersji beta. Wideo wyjaśnia wiele z tego co już znamy i dodaje kilka nowych, interesujących materiałów filmowych.

Battlefield 3 beta Caspian Border screenshots

Battlelog trailer

Jeden z twórców AMD Catalyst dodał na swoim Twitterze informację, która na pewno spodoba się wszystkim fanom Battlefield 3, którzy posiadają karty graficzne wyprodukowane przez AMD. Andrew D. poinformował, że jego firma wypuści w przyszłym tygodniu specjalną wersje sterowników dla Battlefield 3, zostaną one opublikowane wraz z oficjalna wersją sterowników Catalyst oznaczonych numerem 11.9. Nvidia nie pozostała dłużna i również poinformowała o tym, ze wypuści specjalną wersje sterowników z myślą o Battlefield 3.

Strona 2 z 3

1  <<<  2  >>>  3